Kam reikalingas priekabos draudimas internetu?

Automobilio priekabos draudimas

Kaip sako terminų žodynas, priekaba yra kraunamoji dalis, kuri yra papildomai prijungta prie transporto priemonės. Transporto priemonė, prie kurios gali būti prijungta priekaba gali būti automobilis, autobusas, sunkvežimis, kai kuriais atvejais netgi dviratis! Yra žmonių, kurie galvoja, jog turėdami automobilio civilinės atsakomybės ar kasko draudimą jų draudimo polisas apima ir priekabą, kuri yra papildomai prijungta prie automobilio. Tačiau jie klysta.

Automobilio priekabos draudimasPriekabai reikalingas atskiras draudimo polisas ir besidraudžiant civilinės atsakomybės draudimu jūs galite rinktis ar jis bus galiojantis tik Lietuvoje ar tuo pačiu ir užsienyje. Taip pat priekabas galima drausti ir priekabos kasko draudimu. Norintiems apdrausti priekabą internetu šalia savęs reikia turėti tokią informaciją kaip priekabos valstybinis numeris, savininko asmens kodas, savininko stažas, žinoti registracijos vietą ir apsispręsti ar priekabą vairuosite vieni ar suteiksite teisę ją naudoti ir kitiems. Taip pat gali reikėti pateikti ir priekabos modelį, pagaminimo metus ir svorį be krovinio. Turint šią informaciją priekabos draudimas internetu tampa greitas ir paprastas kaip automobilio vairavimas patyrusiems vairuotojams!

Automobilio priekabos civilinės atsakomybės draudimo kainas galite sužinoti pasinaudoję draudimo kainų skaičiuokle, kuri jums pateiks geriausią pasiūlymą ir galėsite išsirinkti iš kelių bendrovių siūlančių šią paslaugą. Priekabą galite drausti įvairiam laikotarpiui, pavyzdžiui 3, 6 ar net dvylikai mėnesių. Rekomenduojame savo priekabą draustis kuo ilgesniam laikotarpiui, dažniausiai kuo ilgiau draudžiatės – tuo draudimas yra pigesnis. Taip pat nereikės kas kelis mėnesius draudimo atnaujinti, sutaupysite banko mokėjimo pavedimo mokesčius ir savo laiką kelis kartus per metus naudojantis skaičiuokle ir darant apmokėjimus. Žinoma, yra tikimybė, jog priekabos draudimo kaina gali nukristi ir taip galėtumėte sutaupyti, tačiau tai yra retokas atvejis.

Taigi, siūlome į savo automobilio priekabos draudimą žvelgti atsakingai ir išsirinkti draudimą, kuriuo norite draustis – ar tai būtų vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas, ar kasko draudimas. Rekomenduojame palyginti kelių bendrovių draudimo kainas naudojantis specialia priekabos draudimo kainų skaičiuokle. Tokiu būdu jūs išsirinksite tik patikimiausią ir pigiausią draudimo bendrovę, kuri rūpinsis jūsų priekaba jos apdraudimo laikotarpiu. Nepamirškite vežiotis priekabos draudimo poliso kartu su savimi.